ثبت آگهی نزدیکترین ها جدیدترین ها ثبت نام
شهر تهران استان تهران شهرستان ها
استانبول ترکیه ایروان ارمنستان باکو

طریقه استفاده از کارت تخفیف

بسمه تعالی

نحوه استفاده ازکارت DS 

- برای استفاده حتما درقسمت ثبت نام سامانه ثبت نام را انجام دهید و در پنل کاربری شماره سریال کارت خود را وارد نمایید،تا کارت شما فعال گردد. در غیر اینصورت کارت شما فاقد اعتبار میباشد و در قسمت استعلام کارت پیغام خطا و نامعتبر بودن میدهد.

- توصیه میشود مشترکین ds برای اطمینان خاطر قبل از مراجعه به صورت تلفنی از مرکز استعلام قرار داد با دنیای سبز و سلامت و ds کارت را بگیرند.

- همراه داشتن کارت و بن تخفیف در زمان مراجعه به مراکز.

- دارنده کارت به مراکز که در سایت www.dscard.ir ثبت گردیده مراجعه نموده بعد از استفاده و در یافت  قیمت کالا و خدمات در هنگام تسویه حساب , کارت خود را به صندوقدار نشان داده و پس از کسر درصد تخفیف الباقی مبلغ را پرداخت می نماید . (پیشگیری از اعلام قیمت کاذب توسط مراکز) 

- دارنده کارت می تواند خانواده ومهمانان را به همراه خود به مجموعه معرفی نماید و برای ایشان نیز همان مقدار درصد تخفیف لحاظ گردد .(بستگی به توضیحات هر مرکز)

 - جهت استفاده از هتلها و تورهای داخلی و خارجی به سایت کارت تخفیف ds مراجعه نموده و یک هفته قبل درخواست خود را ثبت نمایند و یا با شماره های پشتیبانی تماس بگیرید و در خصوص درخواست خود هماهنگی لازم را انجام دهید .

 - در صورت بروز هرگونه مشکلی در جهت پذیرش پای صندوق وعدم ارائه تخفیف همان لحظه با شماره های پشتیبانی ثبت شده بر روی کارت خود تماس حاصل فرمایید .در غیر اینصورت این موضوع  به دلیل جریمه نقدی که در قراداد با مجموعه دار ذکر شده است , با مخالفت مجموعه دار مبنی بر عدم ارائه تخفیف مواجه و پیگیری و اثبات  این موضوع از جانب پشتیبانی , ممکن نمیباشد.  

- مشترکین گرامی به دلیل افزوده شدن مراکز جدید در هر هفته  http://ds.dsvs.ir/advertisings  و حذف بعضی از مجموعه ها , تمام شدن مدت قرارداد , تغییر مدیریت وتوجه به انتقاد ها و پیشنهادات شما به واحد پشتیبانی می باشد , لذا از طریق سامانه به روز باشید.  > از منوی سمت چپ = چاپ آگهی ها(دانلود فایل pdf) و دانلود آگهی ها( دانلود فایل اکسل لیست کلی)

- قرارداد تمامی مجموع های ذکر شده در لیست مجموعه دنیای سبز وسلامت موجود و در صورت پیگیری قابل انتقال از طریق شبکه های اجتماعی مانند  (wathsup viber telegram...)  میباشد لازم به ذکر است , پرسنل زیادی در این مجموعه ها در واحد پذیرش فعالیت می نمایند , گاهی به دلیل تعویض پرسنل , پرسنل جدید  تا نوبت پشتیبانی مجدد در جریان قرارداد نمی باشند , اما این به منزله عدم وجود قرارداد نیست , خواهشمندیم در صورت بروز چنین مواردی فقط موضوع را با پشتیبانی در جریان بگذارید .  

 - برای استفاده از مراکزی که استفاده از بن ذکر شده است ( مثل پارک ارم ) بن کاغذی  که در پکیج تحویلی موجود می باشد الزامی می باشد و در صورت نیاز از پشتیبانی سایت تهیه کنید.  

- دارنده کارت می تواند به صورت متعدد و نا محدود تا پایان اعتبار کارت از مجموعه ها استفاده  نماید .                                                                                          

  مدیریت پشتیبانی